hizmet

HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

Keçiören‎ Kombi Servisi

 Keçiören Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi olarak kombinizin arıza, kombi bakım, kombi tamir onarımında hep yanınızdayız. Ankara Kombi Servisi olarak Ankaranın heryerine hızlı ve zamanında servis sağlıyoruz. Sıcak Servis özelliği ile servis hizmeti servisin istedigi saatte değil sizin uygun olduğunuz saatte verilir. Tam saatinde Kombinin önünde oluruz. 

Ankara Kombi servisi sadece kombinin arzalı parçasını değiştirmekle kalmayıp ekonomik çözümler de üreten bi servistir. Kombinin tamiri mümkün olan parçalarını değişimden önce ekonomik ve garantili olarak tamirine yönlendiren bi servisiz böylece hem paranız cebinizde kalır hem yuvanızın sıcaklığı. Kombi Elektronik Kart, Kombi 3 Yollu Vana, Kombi Hidrolik Valf, Kombi Gaz Valfi, Kombi Fan Motoru, Kombi Sirkülasyon Pompası (Kombi Pompa Motoru) Tamiri Firmamızca garantili olarak gerçekleştirilen parçalardır. Ayrıca Kombi tamir bakım ve servisinin yanında kombi yedek parça satışı ile de hizmetinizdeyiz. 

Türkiyenin ve Ankaranın her yerine anlaşmalı korgo firması ile ucuz ve güvenli bir şekilde gönderilir. Kapıda ödeme seçenekleri de mevcuttur. Ankara' nın tek Elektronik Kombi kartı tamir ve satış noktası.

Tel:0312 381 15 87- 0542 330 06 61

http://www.ankarakombi.com.tr

Etiketler: Keçiören‎ Kombi Tamiri, Keçiören‎ Kombi Servisi, Keçiören Kombi Tamiri, Keçiören‎ Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Keçiören‎, Keçiören‎ Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Keçiören,‎ Kombi Servisi Keçiören, Keçiören Kombi Tamiri, Keçiören‎ Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Keçiören‎, Keçiören‎ Kombi Tamiri, Keçiören‎ Kombi Tamiri, Keçiören‎ Kombi Servisi, Keçiören Kombi Tamiri, Keçiören‎ Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Keçiören‎, Keçiören‎ Kombi Tamiri, Ankara Kombi, Ankara Kombi, Kombi Bakımı Ankara , Kombi Tamiri Ankara, Kombi Satışı Ankara, Kombi Servisi Ankara, Ankara Kombi Bakımı, Ankara Kombi Tamiri, Ankara, Kombi, Ankara Kombi Bakım, Ankara Kombi Arıza, Ankara Kombi Tamir